Reply on: gejza #257305:
A pritom do Bratislavy chodia zahraniční turisti, čo by dali aj 100 €, ak by ich niekto odviezol z BA do Štiavnice a späť na jednodňový výlet. Skôr mohol najprv pre nich vymyslieť spojenie a potom ho doplniť cestujúcimi so zľavneným predplatným na viac ciest. Neviem, prečo by sa mali všetci ostatní skladať na jeho zlý biznis plán.
Spiatočná cesta za 100 €
10 jednosmerných za 170
...podľa mňa by lepšie zarobil.
Samozrejme s iným cp.
Ike