Reply on: samkoh #257315:
Pri kruháči (= MHD Rázc. pod Zoborom). Podľa ID v zozname http://www.iscp.sk/pages/glob_z/work/NR30_SK.HTM je to zastávka dosť stará a keďže NRSK nemá IDS, nikto nevyvinul snahu to zjednotiť s názvom MHD... Pred desaťročím boli podobné bizáry aj v Bratislave.Solider #257316 : Už sme sa tuším bavili, že dlhoročné nezdražovanie vlakov veľmi skrivilo trh, komerčné abus linky tomu nevedia konkurovať a preto väčšina aj zanikla. Žarnovica vlakom vychádza 8.30, bus hore do dvoch eur (ak ti zrovna nejaký pôjde). Spolujazdou sa dá tiež ísť za jednociferné sumy - ale tú musíš zháňať po skupinách, lebo blablacaristi do BS takmer nechodia a pri trasách BB/východ sa boja automaticky navrhnutých medzizastávok typu Lehôtka pod Brehmi
810zssk