Reply on: david11 #256457:
Komfort čakania je AS žalostný, mešká sa. Čakať na spoje je možné aj v OC (a následne docestovať na východziu zastávku RAD). Za tie ušetrené peniaze by mali viac vystrojiť Bajkalskú, Patrónku a Zlaté piesky, a nie donekonečna omielať tie isté nezmysly, že Nivy je hlavná AS a sú tam obchody. Tie sú aj inde, a ak ráno má tak nízke čísla, tak aj popoludní vie mať. Ráno sa potvrdzuje to, ako veľmi nepotrebuje RAD každý spoj na Nivy. Kritizované sú useknutia na ZP, lebo dav vystupuje do pustatiny s polročným blatom alebo prachom s mizerným intervalom ostatných liniek ďalej. Useknutie liniek po Bajkalskú sa prijalo. a ujalo.
david11
Keby nepostavil Nivy privátny sektor bola by tam pôvodná ohava, kde by si dal tak max. spotenú bagetu a pivo vo 4 cenovej. No a potom čakal na spoje vonku pod nadchodom, prípadne striehol zvrchu z toho zastavaného nadchodu či ti už pristavili BUS.