Reply on: david11 #255912:
V useku Valasska - Kramare jazdi 64 vacsinou 0 az maximalne jednotky cestujucich a aj to vacsinou v case, ked je otvoreny Kaufland, ktory nie je az tak daleko z Habanskeho mlyna.
Ale pointa stale plati, naco drzime 800 pre Madarsko, ked tam uz nikdy nepojde ziadny autobus integrovany v IDS?
Adam3
Som presvedčený, že keby bol takýto web spracovaný kvalitou a funkčne na úrovni tejto stránky, mal by šancu dlhodobo fungovať. Praha aj Brno majú podľa počtu obyvateľov minimálne rovnako veľkú, skôr však výrazne väčšiu dopravácku komunitu. Verejná doprava je tam silná téma, tramvaje / šaliny majú veľkú podporu, existuje kvalitná práca s históriou vozidiel... Keď vidím, koľko aktívnych používateľov má bratislavská komunita, osobne by som sa o „neuživenie“ podobného webu v Česku vôbec nebál.