Reply on: Adam3 #255909:
A pritom stačí, aby imhd rozbehlo časť aj pre tieto mestá...ak teda na to majú peniaze/čas a ľudí...
Ale pointa stale plati, naco drzime 800 pre Madarsko, ked tam uz nikdy nepojde ziadny autobus integrovany v IDS?
Ike
Keď vzniká nová linka, ok, nech sa začlení do systému, to je fajn. Základ je nechať starý systém "vypršať".