Reply on: KELOIN #237292:
Od najbližšej zástavky do cieľa mám skoro presne 1 km, jedno-, dvoj- ani 10-linkový variant električiek na to nemá vplyv.Diskutujúci na stránke fanúšikov MHD nič nerušia.
Menšia obsadenosť električiek pri dvojlinkovom variante je dôkaz, že je to horší variant, menej využívaný.
a samozrejme nezriedka aj predtým... Čo si sa tým snažil naznačiť, že nemám autocentrické klapky na očiach?
kecho
Mi to pripomenulo nieco na sposob ako tu pred par rokmi niekto vysvetloval, ze predsa prestup tusim 91/83 z Cunova na nam. Hraniciarov je bez problemov na Dvoroch-ved tam su zastavky oproti sebe a staci prejst cez cestu.