Tym ludom asi uplne ***e, vobec sa necudujem preco to v tomto s*****nom state a nasej s*****nej MHD vyzera tak ako vyzera! Nech idu vsetci do ****, co o tom rozhoduju, neschopny *****i. Medzi nami, tie rydzo Slovenske slova su uplna *****ina tiez, slovo teglik je hnusne, ani som ho nevedel. To ako museli zrusit spesne vlaky a teraz ich nazyvame zrychlene. Co je to za *****ina, vyploch choreho mozgu, ako aj teglik a podobne ****viny. A slovo smena sa tiez rusi? Minule citam, ze nejaka predajne presla na dvojzmennu prevadzku? Zevraj smena je cechizmus, tak isto ako spesny vlak. Tym ludom uplne drbe. Smena, ako pracovna sichta, je smena, nie zmena. Zmena je ked sa napr. meni pocasie alebo hocico, ale nie pracovna sichta. Alebo aj sichta je nespisovne? A co je to potom gjroslf? Alebo sfjaoptnp? Do **** s tymto s*****nym statom!
galiyosha
Re #22949 Vladimír: Sypem si popol na hlavu, o tom, ze klud je nespravne, som vobec nevedel.
Re #22958 Andy: téglik
kelímok
pozri správne téglik
téglik
1. nádobka na farmaceutické, kozmetické alebo potravinárske výrobky: krém sa predáva v téglikoch, nespis. kelímok;
2. hut. žiaruvzdorná nádoba na tavenie menšieho množstva kovov;
Ospravedlnujem sa ucastnikom, ktory diskusiu o slovencine povazuju za off-topic, podla mojej mienky ale slovencina k doprave v Bratislave nerozlucne patri.