Reply on: Ike #199459:
Taktiež ti môžem opakovane oznámiť, že sa môžeš obrátiť na Ing. Šestinu. Požiadavky na rozsah preškolenia vodičov na nový typ vozidla stanovuje ministerstvo dopravy, nie Ike.
a potom možno do júla a nakoniec možno až do volieb
roman2
Neviem na čo tu hrajú také divadielko zo zaškolovaním vodičov keď každému je jasné kde to viazne ?