Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: TeBeCe #199445:
to je nejake divne , ved sa otvaralo už všetko, ale na klbaky sa dakto odvolal.
14.5. bude otvaranie ponuk (kriteria) na kratke autobusy
http://www.uvo.gov.sk/evestnik/-/vestnik/242362
Reply on: trolejbus6207 #199442:
Tak to my sme to mali náročnejšie - teória bola v sobotu v školiacej miestnosti na Hroboňke, kde nám Vlado Pravdík nakreslil usporiadanie ovládacích prvkov na Sanose, v praktickej časti si každý mohol sám vybrať, kam pôjde (a ja som spôsobil Pravdíkovi spôsobil šok, keď som sa vybral na Tolstého) a prvú službu na Sanose som mal až v pondelok - moju neskôr kmeňovú 212/2, výnimočne však nie so 6606 ale s 6517, zapožičanou od Vlada Gibalu.
prečo stojí 6641 vo vozovni Trnávka .. ? ?? neviete niekto .. dík
Reply on: S499.1023 #199431:
ja som mal zácvik na Sanos - teória z Hroboňky na Šulekovu sledovanie Miša Zdarílka na sedačke nad pravým predným kolesom a prax zo Šulekovej na Hroboňku za volantom, v garáži pečiatka a poobede som už jazdil na 6501 ? ? ?
Reply on: kecho #199438:
Pretože nikto nie je povinný odísť po dosiahnutí dôchodkového veku do dôchodku, pretože nikto nemôže byť nútený k odchodu do dôchodku, pretože pokojne mohol doštudovať v 22 rokoch (dvanásťročenka + 4 roky VŠ), takže ešte nemusí byť ani v dôchodkovom veku no a v neposlednom rade preto, že zaňho, napriek rozporom v názoroch, asi nemajú náhradu.
Reply on: Peon #198820:
Takže do DPB prišlo vyše 350 žiadostí a oddeleniu Tarify sa to nepodarilo doteraz spracovať. To je aktuálna informácia od pani mediátorky. Myslím žiadosti o vrátenie alikvotnej čiastky za neprecestovaný PCL po vzniku nároku na bezplatnú MHD (darcovia krvi a odbojári).

Preto v týchto prípadoch nedodržiavajú 30-dňovú lehotu na odpoveď / vybavenie. Škoda len, že na tarifnom nespravili e-mail (šablónu), ktorým by ľudí o tom informovali... A aj na svoj web a Facebook stránku by to mohli dať. Poradím im to.
Nová výstupná zastávka Mliekarenská (oproti Lidlu) má vybudovaný obrubník „naležato“ kvôli vjazdu do garáží, pričom je to v rozpore s STN 73 6425 (Výška nástupnej hrany je od 0,12 m do 0,18 m) a rovnako aj právoplatným stavebným povolením. Zatiaľ to nikomu neprekáža? Kto to povolil?
Reply on: N/A #199437:
1975 SVŠT, tj pred 39 rokmi, takže by mal mať tipujem +/- 64 rokov, t.j. už niekoľko rokov dôchodkový vek - prečo pri súčasnej nezamestnanosti starobného dôchodcu ešte zamestnáva štátna správa?
Reply on: 810zssk #199432:
Kedy, kde, od koho?
Reply on: richardhudec #199430:
A co to ako ma byt? Zapriahnu sa za kone? 🙂
Reply on: roman2 #199433:
on hovoril o 31Tr ak sa nemýlim... 30Trtento týždeň najneskôr budúci...
Reply on: trolejbus6207 #199428:
Neuvidíme nič nakoľko som žiadny trofel 30Tr nestretol a ani tunajšia výprava dnes neuvádza žiadny v premávke ☺ ja to vidím s ich zaradením do premávky ešte na dlho ? Marek to tu tuším už spomínal kedy sa asi objavia vonku ? všetko to však môže byť úplne inak ? takže nedočkavci kľudnite hormóny a nechajte sa prekvapiť ?
Reply on: S499.1023 #199431:
Nezabudaj ze Sestina ziskal titul osobnost zeleznicnej a mestskej kolajovej dopravy 😃
Reply on: Ike #199429:
Poďakuj nášmu všeobecne oblúbenému. Ing. Poltretinovi. Keď som ešte jazdil ja, zácvik na nový typ vozidla trval jedno dopoludnie na Hroboňke (tak 10-15 ľudí) a poobede si každý prešiel pár zastávok a bolo po školení.
DPB ale samozrejme mohol poslať vodičov vopred sa vyškoliť do Prešova, Žiliny, Hradca, Pardubíc...
Reply on: Ike #199429:
Zabúdaš, že nové trolejbusy sú vybavené inovatívnym systémom riadenia 😉 to nie je len tak 😃
Reply on: 810zssk #199427:
Inak, keby som bol DPB, tak si kúpim auto, nechám predavača nech sa potom 3 mesiace na ňom vozí a potom ho strčím do svojej garáže s tým, že sa na ňom musím naučiť jazdiť... ?

Ja neviem, to je koľko vodičov trolejbusov v BA? Alebo sa každému venujú celý deň? Veď to sú ľudia, čo museli prejsť 3 skúškami na VP a niekoľkými praxami a zaškoleniami.
Reply on: 810zssk #199427:
uvidíme zajtra ráno, čo bude vo výprave ?
Reply on: trolejbus6207 #199422:
Sa dost divim kolko ludi DPB zozralo tu vyhovorku so skolenim vodicov.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.