Reply on: Ámos #184944:
Jasne, ze MHD je o rychlosti. Je to hlavny faktor ktorym moze konkurovat. Jasne, su aj nejake dalsie veci, ale ovela menej podstatne. Ano, dnes je pomalsia ako auto a prave to je chyba na ktoru poukazujem.S dochvilnostou, najma u elektriciek mam osobne dobru skusenost, nepamatam si kedy som mal naposledy zasadny problem s nedodrzanim CP na elektrickach. Pri busoch by som si aj spomenul, ale je to v norme, nic tragicke, skor vynimka
david1
Mimo spiciek sa samozrejme ide v lavom. Kto by sa vliekol za trolejbusom. Plynulo sa ide na zelenu vlnu az na Prazsku. Keby sa aj skusobne zaviedol velmi rychlo by ho zrusili. Staci si spomenut na opravy vodovodnych potrubi,ked bol uzavrety jeden pruh. Zapcha bola od Bajkalskej a tiez aj na Racianskej skoro po manhattan v spickach.