Reply on: 810zssk #184894:
A príslušná vyhláška (nie zákon) obsahuje návesť zastav pre nástup na zastávku na znamenie. Alebo v DPB je D1 pre električky zákonom? ?
ale tak, keď tomu aj prispôsobia CP, nemám s tým problém. Aspoň sa to konečne ujednotí. A, áno v Berlíne to tak je.



810zssk
Inak podla bratislava.sk by toho casu mala byt nejaka uzavierka na Tatranskej, ale za tych asi 8 raz co som tade za posledne dva tyzdne isiel som si ju nevsimol ani raz, co je divne, lebo ma ist o obojsmernu uzavierku a ja som tu ulicu viac krat presiel celu ?