Reply on: 810zssk #184894:
A príslušná vyhláška (nie zákon) obsahuje návesť zastav pre nástup na zastávku na znamenie. Alebo v DPB je D1 pre električky zákonom? ?
ale tak, keď tomu aj prispôsobia CP, nemám s tým problém. Aspoň sa to konečne ujednotí. A, áno v Berlíne to tak je.



TomJ
Čo sa týka električiek, nezdá sa mi, že by nemohli mať zastávky na znamenie, keď vlaky ich majú.