Reply on: Martin #178236:
No tak ja teda neviem ako jazdis, ale ked od semaforov pri Shopping Palace (krizovatka Vajnorska / Roznavska) vyrazim 50kou tak na semafor s Galvaniho pridem akurat ked naskakuje zelena. Druha vec je ze aj tak musim zastat, kvoli expertom co isli 80 a preto prisli uz na cervenu.
ododnes tade nejazdím, preotže vždy keď ma pustí nový most tam stojím
a poväčšinou aj 2-3 autá predo mnou , i keď z NM vyrážam častokrát prvý. Ozaj, len tak pomimo, prečo vlastne museli tí magori použiť staré a ostré vyhýbky pri reko tunela na časti s nábrežím? Keď sledujem, tam by taká nádherná plynulá výhybka mohla byť, že aj 30 cez ňu! a Nie ešte k tomu že zlá geometria a vozy by sa šťuchli, tak prví idú z tunela, až po ncih do tunela (Ďaľšie blokovanie ako ja električiek, tak autobusov aj aút......
V sorke to fuci z kazdej diery (ak vobec funguje), v elinach to proste ne a ne sa rozbehnut, nedostatocne zahrievanie motorov, alebo kalorifer u vodica zhltne aj motorove teplo veskere, u karos su tusim pod par sedackami take cierne krabice huciace, a pustajuce akoze teply vzduch dnu....
810zssk