Len taka otazocka jak vysita do tychto mrazov...Kde su vykurovacie zariadenia v jednotlivych vozoch???
V elinach su ,,radiatory,, na bokoch (myslim ze boli aj sedacky ale to som uz dlho nezazil)...karosy tusim na bokoch podobne ako eliny...ale napr. V MBCC som nic take nenasiel...(ja len ze kde je najlepsie si sadnut
)
V elinach su ,,radiatory,, na bokoch (myslim ze boli aj sedacky ale to som uz dlho nezazil)...karosy tusim na bokoch podobne ako eliny...ale napr. V MBCC som nic take nenasiel...(ja len ze kde je najlepsie si sadnut
)
Ale dobre, beriem ze zrovna blby priklad vybral (Len napr tento semafor casto cezen jazdim tak mi prvy trkol v hlave).
A zase je otazne to rychlojazdenie. Mna naprikald velmi *s*e*r*u* ludia co pockaju na oranzovu, zelenu, rozhavenu zelenu, potom zaradia jednotku a pustaju sa na spojke. Ja na oranzovej uz obvykle predne kola v polovici krizovatky, nabehnem na 45-50 a pekne drzim (na vela krizovatkach akurat vychadza). Mozno to znie zvlastne, ale ak vystartujem (ale len v pripade ze som prvy na krizovatke) rychlejsie, za mnou auta startuju ako keby boli prve, cize v podstate priepustnost som zvysil na +1 (Dalsiu rychlost uz korigujem s nasledujucou krizovatkou, co ludia najma na molecovej po odboceni doprava z molecovej smer mesto nechapu preco idem na N
fanatikmhd
Mike: na takychto miestach sa mali vybudovat take vewci ako su aj navjazde na most lafrancony z KV, vola sa to dopyt... Autm tam svieti zelena aj tyzden, az dokym nezmackne nejaky dobrak cudlik na stlpiku na ktorom je krabicka s tymi dvoma znamymi farebnymi panacikmi a semafor ( iked dost opozdene) sa prepne. Nevidim dovod preco by na tak uzasne frekventovanom prestupnom uzle ako je trebars aj blby chatám sófer nemohlo daco takehoto byt. Ludia aj tak vacsinou skocia cez cestu (vratane mna) ked nic nejde a necakaju jak dementi za sociku na semafor ktory nie je riadeny inteligentne ale iba casovo......V celom svete uz dnes napr funguju inteligentne semafory, ktore proste zaznamenavaju vozidla, a v pomere hlavna cesta/zelena vlna/vedlajsia cesta pustaju auta, aby co najviac eliminovali dopravne zapchy
A este jedna drobnost, ktora mi neda: Kde su tie vyhlasene parkoviska P+R? to su tie garaze v raci, vedla obratiska, ze? a pri obratisku dubravka to su tie auta stojace smerom na DNV?