Dnes som cestoval linkou c. 59 z Pionierskej smer Sady a sofer si zhruba od Prezidenskeho palaca telefonoval az po zastavku Sady, nakolko som vystupoval.
Urcite to bolo dlhsie, lebo pri odchode autobusu zo zastavky stale telefonoval a veselo sa smial.
Kde to mam nahlasit?,
nakolko to nebolo prvy ani posledny krat.
Vdaka za odpoved
Urcite to bolo dlhsie, lebo pri odchode autobusu zo zastavky stale telefonoval a veselo sa smial.
Kde to mam nahlasit?,
nakolko to nebolo prvy ani posledny krat.
Vdaka za odpoved
Author
Kombinacia S7+901 pri ceste z letiska VIE v sucasnych casovych polohach nevyuzitelna, vid:
-SL odchod :30, prichod BA cca :20-25, jazda 50-55min
-Blaguss odchod :45(vecer parne hodiny), prichod BA :30, jazda 45min (po dialnici)
-S7+901 odchod :45, na prestup vo Wolfsthale 25min, prichod BA: 07, jazda 82min
Teda odchody S7+901 su vecer, napr. 22:45 zhodne s Blagussom, pricom jazda je 2x dlhsia, s dlhym cakanim na prestup vdaka predlzeniu vsetkych 901 do Hainburgu. Realne, kto nestihne SL, ide na Blaguss. Posledny vlak 22:45, posledny SL 23:30 a uplne posledny spoj je Blaguss 00:45..
Kedysi sa este dalo S7+901 o 21:45 (nesiel Blaguss), kym 901 hned nadvazovala vo Wolfsthale, ale teraz nepoznam romantika, co by skusal S7+901..