Reply on: Marek1978 #176133:
"Z vlakov sa práve vyrojila obrovská skupina ľudí ako každú nedeľu. Na úzkom autobusovom nástupisku sa ich tlačia stovky..." - no veď práve, že ako každú nedeľu. Veď sa nič nezmenilo, či jazdia, alebo nejazdia električky.
eripmav
ja nepopieram ze tu je povinnost cestujuceho legitimovat sa opravnenej osobe DP, je. ja popieram moznost pouzitia nasillia za ucelom vymozenia tohto!!!! chapeme sa?