Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: matt11 #176139:
No je to skôr naopak. Od noveho GVD 2012 napr.od N.Zamkov ide vsetko na Hlavnu. Z N.Mesta ide ,len jeden osobak skoro rano na opacny smer. Skor sa mi zda ,ze ten smer utlmuju. Stanica N.Mesto je po rekonstrukcii vhodna aj na prichody rychlikov no to sa neda povedat o Predmesti. To uz je momentalne iba ruina. Neviem ci sa tam este vobec daju kupit listky.Dalsia vec je mensi vyber liniek z N.Mesta oproti minulosti. Zrusene L76 Slovnaft,L85 Technopol,L185 Dostihova draha,ostala iba L196 z 20 min.int.,L50 a L1. Na hlavnu st. sa da dostat priamou linkou skoro z kazdej mestskej casti.
Reply on: matt11 #176139:
Načo by presmerovali vlaky na Nové Mesto? Ked cestujúcim vyhovuje Hl.st., tak vlaky samozrejme tam budú končiť. A ked by presmerovali niektoré vlaky na Nové Mesto, tak by obsadenosť tých vlakov znižila.
DPB jednoducho by mal posilniť niektoré linky a nie pre uzavretie el.trate, ale všeobecne, Od 2.nov. je nápor hlavne na L210 a L93, ostatné linky boli preťažené (v nedelu-pondelok) aj doteraz... ?
Reply on: egres230 #176132:
tak nabudúce cestuj taxíkom,ten je určite voňavejší ? ? nikto ťa nenúti cestovať mhd.....
Reply on: eripmav #176122:
Si si evidentne poplietol Prahu s nejakým iným mestom. Inak skús uviesť nejakú konkrétnu právnu úpravu v nejakom západoeurópskom štáte, ktorá by podporila tvoje tvrdenia.
L7 minimalne rano a poobede cez pracovne dni a v nedelu poobede s normalnym grafikonom a ne len posilovu linku - to mi pride ako nezmysel.
A nejak by som dohodol zo ZSR presmerovania niektorych vlakov na Nove mesto alebo až do petržalky.
Reply on: Mike #176135:
Nič to nemení na fakte, že na základe výnimočnej situácie poskytujú verejnosti skreslené informácie.
Reply on: TeBeCe #176136:
No to mi je teda divne, ktory odchod si videl/ ktorym si siel ? 210 a full - nerozdavali nahodou vnutri daco ? ?
Reply on: Mike #176135:
dokonca aj na tej zatracovanej linke 210 by sa uzivil klbak a to v celej trase az po ASMN.
Reply on: Solider #176134:
A nie len podľa mna nie. Nie ako každú nedeľu. Táto nedeľa večer bola mimoriadne "silná" lebo väčšina ľudí mala 4 dni voľna, teraz cestovalo "von" oveľa viac ľudí ako na bežné víkendy... Minulú nedeľu ani tú nedeľu predtým to až takto na hl. st. nevyzeralo...
Reply on: Marek1978 #176133:
"Z vlakov sa práve vyrojila obrovská skupina ľudí ako každú nedeľu. Na úzkom autobusovom nástupisku sa ich tlačia stovky..." - no veď práve, že ako každú nedeľu. Veď sa nič nezmenilo, či jazdia, alebo nejazdia električky.
Reply on: anaton #176131:
presne treba vsteko fotit dnes si na konecnej vodic v buse v kabine zapalil cigu a nemam fotku ak by som mal tak by som sa stazoval dychat smrad v busee a
Ejha, chybicka sa vbludila. Mal som na mysli PIONIERSKA - DVORY a nie Sady. Pardon.
Fotit som ho nefotil, este by ma nedoviezol kam by som xcel.

Takze tak.

Od zajtra s Fotakom
Reply on: eripmav #176115:
Rozdiel v tom celom je to, že ten právny štát, o ktorom tak vehementne hlásaš, tvoria slušní ľudia znalí nielen svojich práv, ale aj svojich povinnosti. Problém však nastáva vtedy, keď sa za slušných ľudí pasujú právni a spoločenskí analfabeti, ktorí poznajú len svoje práva a na povinnosti akosi zabúdajú. Vieš, lebo slušný človek bez ohľadu na to, aké má sympatie voči DPB, si ihneď po nástupe označí cestovný lístok, resp. zakúpi vopred električenku, aby akúkoľvek pokutu, alebo priestupok, či prirážku k cestovnému nemusel platiť.
Reply on: eripmav #176122:
To je iba náhoda, ja som revízorov v Prahe stretol aj BEZ policajtov a to rovnako aj vo Viedni, kde ma vo štvrtok kontrolovali tri mladé študentky-revízorky. Policajtov v pätách nemali, jedine tak na telefóne.
sorry za tie smajly...akosi sa "rozkotulali" 😛
Reply on: anaton #176124:
to je nejaka nova linka? expres Raca-Cunovo?
alebo si niekto nevsimol, ze prestupoval? alebo telefonoval aj vodic v L59 aj vodic v L91/191? a co na to Jan Tleskac? javascript:smile('?');javascript:smile('?');javascript:smile('?');
Reply on: anaton #176124:
Linka 59 na zasátvku Sady nepremáva. ?
Reply on: anaton #176124:
ak nemas fotku ako telefonuje, tak sa na to vykasli, bluetooth a hands-free su tusim povolene, na ktore sa moze dotycny sofer odvolat ze ich prave vtedy pouzil. ?
Dnes som cestoval linkou c. 59 z Pionierskej smer Sady a sofer si zhruba od Prezidenskeho palaca telefonoval az po zastavku Sady, nakolko som vystupoval.

Urcite to bolo dlhsie, lebo pri odchode autobusu zo zastavky stale telefonoval a veselo sa smial.

Kde to mam nahlasit?,
nakolko to nebolo prvy ani posledny krat.

Vdaka za odpoved

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.