Reply on: AAA #176117:
v Prahe som stretol revizorov DP len v sprievode s policiou, neviem mozno to bola len nahoda, neviem...zakony CR a SR sa oddelelili pred takmer 20 rokmi...
este raz, preco chodia revizori v Prazskom DP s policajtami? ja som ich v Prahe inak nevidel, nie som sice v Prahe casto, ale v Prahe ma revizori kontrolovali castejsie ako v Bratislave, co je inak dost zvlastne...
MatejBA