Reply on: Valec #175471:
Áno, som presvedčený že ak bude niekto napríklad v okolí Kamenného námestia alebo na Šafku tak logicky po neexistencii linky 13 zvolí linku 5 a 11 na Vinohrady. Na nejaký výber miesta pre polhodinovú cestu vlakom sa môže každý vykašľať, sadne si každý akurát nie možno ideálne. A ušetrených 20 centov k tomu bude len príjemný bonus.
810zssk
http://www.dpb.sk/dopravne-obmedzenia/prevadzka-nocnych-spojov-po-ukonceni-letneho-casu