Reply on: merice #174876:
"aspoň v špičke každých 10 minút"Takže z Petržalky "aspoň" 10 miesto súčasných 7,5? ?
V situacii ked DPB nie je schopny ani napisat normalny vylukovy oznam a zverejnit na webe vylukovy CP si to celkom predstavit neviem.
MatejBA
Prosto ked je mesto v problemoch tak ako aj DPB, tak je logicke, ze najprv sa budu redukovat linky, kde to ublizi najmenej! Ci ty by si radsej zrusil linky, ktore vezu v spicke viac ludi, ako tie "turisticke" linky za cely den?