Reply on: merice #174876:
Navrhol som skrátiť 96-ku (zlúčiť ju so 196-kou), lebo na letisko som dal novú linku 60, bol by to zbytočný súbeh. A nechápem, čo je na tej križovatke Ružinovská - Herlianska také nebezpečné. Nezdá sa mi, že by tam boli nehody tak často. Podľa mňa sú v meste aj nebezpečnejšie kríženia.
V situacii ked DPB nie je schopny ani napisat normalny vylukovy oznam a zverejnit na webe vylukovy CP si to celkom predstavit neviem.
Sommelier
Re #174845 810zssk: obyvate¾ je vo vzťahu k obydliu - a v tejto podstate môže byť jedno, akej povahy to obydlie je a ako dlho v òom prebýva. Turista je v tomto prípade tiež obyvate¾ a aj o jeho potreby sa obec (nielen) pod¾a tohto zákona stará.