Reply on: Ike #174808:
a) Existuje veľa možností, ako vozidlá odstavovať. Odstavný pruh na Brnianskej je dostatočne dlhý, je možné odstavovať aj vozidlá na ulici Prokopa Veľkého, len by to bolo nutné vyriešiť;
b) Odstavná stopa tam vybudovaná nebude. Podľa mňa ju ani nebude treba, lebo vozidlá môžu na PV jazdiť len na vyrovnávačku, alebo s minimálnymi prestávkami, lebo tam nie je ani sociálne zariadenie pre vodičov
V situacii ked DPB nie je schopny ani napisat normalny vylukovy oznam a zverejnit na webe vylukovy CP si to celkom predstavit neviem.
810zssk