Reply on: kecho #174592:
Ftacnikom (teda Schlosserom, ale to je vlastne jedno) predlozeny navrh hovoril o zaciatku stavby tusim v novembri s tym ale ze sa pripustalo meskanie 6 mesiacov ak by sa financovalo z eurofondov (ale napr. tusim projektova dokumentacia meska uz viac). Kazdopadne taky je plan.Ja viem.
a naozaj to bude elina? nemá to byť vlak?
Myslim ze to je skor benefit typu "vy nas dotujete, takze dostanete zlavu". Teda mal by byt, keby BMK nebola len pre Bratislavcanov so spravnou bankou (preco je problem aby mesto vydalo obycajnu plastovu karticku kazdemu obcanovi?)
810zssk