http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/brnu-chybi-trolejbusy-nakoupilo-pet-ojetin.html
mohli by aj 6401 kupit, ked u nas sa uz neopravi...
mohli by aj 6401 kupit, ked u nas sa uz neopravi...
a naozaj to bude elina? nemá to byť vlak?
Myslim ze to je skor benefit typu "vy nas dotujete, takze dostanete zlavu". Teda mal by byt, keby BMK nebola len pre Bratislavcanov so spravnou bankou (preco je problem aby mesto vydalo obycajnu plastovu karticku kazdemu obcanovi?)

Mimochodom, prečo (keď už je tak zadlžené a nemá financie) mesto nezruší 10% zľavu na MHD v rámci BMK?
810zssk