Reply on: TeBeCe #174595:
Preco nas chces ukratit o nase historicke vozidlo? Jeho predajom by si aj tak vela neziskal, ani len na SORku. ?
Myslim ze to je skor benefit typu "vy nas dotujete, takze dostanete zlavu". Teda mal by byt, keby BMK nebola len pre Bratislavcanov so spravnou bankou (preco je problem aby mesto vydalo obycajnu plastovu karticku kazdemu obcanovi?)

Mimochodom, prečo (keď už je tak zadlžené a nemá financie) mesto nezruší 10% zľavu na MHD v rámci BMK?
kecho
Re #174584 Peto02: včera predpoludním tam ešte bol...žeby ho niekto v noci ukradol? priznajte sa, cyklisti
Re #174583 Valec: nedal by som ju celkom grátis, ale dajme tomu o 20% lacnejšiu
Re #174586 810zssk: keby bol cieľ viac ľudí a nie promo bankoproduktu, tak ti stačí predložiť OP, rovnako ako pri PCL...