Reply on: Mikimaus #174603:
Tak Hungaria je najhorsie EC na danej trase. Ale aj ceske Bmzety su lepsie ako Pendolino v ktorom je minimum miesta... keby tam vsak dali taky Bmpeer/Ampeer tak tlieskam (ale odhadujem ze suprava bude CD).Co je vsak najdolezitejsie je nech v Brne nadvazuju busy SA a nemusim ist vlakom az do Prahy
kecho
Re #174584 Peto02: včera predpoludním tam ešte bol...žeby ho niekto v noci ukradol? priznajte sa, cyklisti
Re #174583 Valec: nedal by som ju celkom grátis, ale dajme tomu o 20% lacnejšiu
Re #174586 810zssk: keby bol cieľ viac ľudí a nie promo bankoproduktu, tak ti stačí predložiť OP, rovnako ako pri PCL...