Linka 33 nebude garantovane nízkopodlažná? Veď v prípade, že sú schopné premávky všetky 25Tr tak ide o 100% nízkopodlažnú výpravu. Alebo plánujú postupné odstavenie všetkých 25Tr a nahradenie Ikarusmi 435? ?
a naozaj to bude elina? nemá to byť vlak?

Mimochodom, prečo (keď už je tak zadlžené a nemá financie) mesto nezruší 10% zľavu na MHD v rámci BMK?
810zssk