tak toto čo spravili s tou 78??? Zase ju rušia z Muchovho námestia? A čo majú ľudia akože z okolia Farského- sa dostanú tak maximálne po euroveu, to je najzápadnejšie... Inak si môžu pískať! Aspoň opravte Starý most!!! Na Šafko aby sme cestovali 10 minút...

Solider