Reply on: d3k0 #173034:
Samotne zastavenie 30 sekund? Ak by bola na znamenie, vacsinou sa tam ani nestoji a ked aj zastane tak tych par ludi je von raz dva.. Podla mna do minuty tu zachadzku musi spravit aj keby tam bola Helenka.A 95 ma tak napnutu chrono? Bolo by treba viac vozov navyse ako bude mat 82?
aquila
v konecnom dosledku az do novembra maju byt rozne obmedzenia
viac tu
http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700000&id=11029246