Reply on: 810zssk #172616:
Tak ako som si čítal iný projekt, tam sa ráta so zachovaním trate na Záhorackej ulici. Uvidíme.
Do buducnosti sa samozrejme rata s predlzenim a to potom bude ine zemetrasenie co sa linkoveho vedenia tyka.
david1
Ja mam problemy skoro kazdy den uz na zastavke Nam.Biely Kriz okolo 8,00 hod. Vacsinou stojim pri schodoch,kedze dalej sa to neda. O dalsich zastavkach ani nehovorim.Tu sa o kulture cestovania hovorit neda.
Spicka opadne o hodku neskor.