Reply on: Solider #172613:
tak asi po inej Racianskej...Ja mam problemy skoro kazdy den uz na zastavke Nam.Biely Kriz okolo 8,00 hod. Vacsinou stojim pri schodoch,kedze dalej sa to neda. O dalsich zastavkach ani nehovorim.Tu sa o kulture cestovania hovorit neda.
Spicka opadne o hodku neskor.
Do buducnosti sa samozrejme rata s predlzenim a to potom bude ine zemetrasenie co sa linkoveho vedenia tyka.
MatejBA