Reply on: S499.1023 #171606:
keby si ty cestoval napr. iba trasu Rača - Východné alebo Dúbravka - DNV, stačila by ti električenka na 2. pásmo, tešil by si sa takému zdraženiu? Nepýtam sa to aby som podrýval, pýtam sa to preto, aby som zistil ako nestranne to vieš posúdiť. Spoza PC kdesi v ČR, sa to posudzuje inak ako keď roky bývaš tu. Okrem toho sa pozri, že koľko pýta DPMP za 3 a 12-mesačný lístok a koľko DPB.
Solider
Re #171592 Ámos: Ja som potrebu cyklochodníkov nezatratil, len som vyjadril názor, že na Štefánikovej na to nie je miesto. Prečo by nemohol byť na Banskobystrickej, resp. Námestí slobody? Tam sú intenzity dopravy oveľa nižšie a cyklisti by tam boli vo väčšom bezpečí.