Reply on: no.ev.di. #171544:
Ak sa dobre pamatám, tak sú vo velkej miere zachované, však hlavní dobre vedeli už vtedy, že SKK sa asi vráti. A ak nebudeme mať EU financovanie, aspon sa môžu na to vyhovoriť, že TEN-T tunel sa nebude stavať a budeme tam mať len plus jednu stanicu navyše na Tr. mýte. ?
inak, veď nenaplnená rámcová zmluva bola na dlhodielske Tbusy s diesel pohonom, nie?
Valec
Mimochodom, ak sa nemýlim, tak platnosť karty by mala byť aj na potvrdenke, prípadne si ju môžeš pozrieť na stránke internetového predaja.
Re #171447 Ike: Nateraz najmä manipulačná (i keď kto vie ako je projekt na € fondy napísaný), ale ak sa začne prerábať Predstaničné, aspoň budú mať kde 201 a 210 končiť.
Re #171468 Joyki: "udia radšej idú na L93 po Hodzovo nám., ako na L13 na Obchodnú/Nám. SNP"
Toto porozprávaj niekedy tým davom v piatkovej poobednej L13.
Ostatné bludy, čo ste tu za večer popísali ani radšej čítať nejdem.