Reply on: Joyki #171503:
tu ale nechápem, prečo by si ZSSK škodilo. Neviem ako to funguje medzi nimi, či by sa ZSSK a SL vedeli dohodnúť, že SL bude robiť odvoz a návoz k vlakom? Lebo však najviac sa oberá o peniaze SL takto. ZSSK to bude mať vždy vykryté zo štátnej kasy, včetne lístkov na vlaky pre církvi a pod. "potrebné" nákupy na firemný účet ako obrazy svätých, alebo nákupy riaditeľa a ostatných svätuškárov v LIDLi či Kauflande na firemnú kartu ? dobré nie?
Zlaté Piesky (koncová) - HLST (koncová)
Petto
A to ste este nevideli ulicku v SkodoSore 30 Tr v BB. Ta je este o poznanie uzsia (medzi kolesami 2. napravy) - inak je to velmi tichy trolejbus,ale pre BA nevhodny takisto, tam sa neni realne kde postavit. Miesto len pre jeden kocik, ulicka siroka akurat tak len pre uzkych obcanov a nie pre obeznych Slovakov.