K znižovaniu výkonov - pokiaľ by robili rozumné zmeny, nemal by som nič proti. Je jasné, že keď má dpb takú stratu, že musí znižovať výkony a zdražovať. Viem, že to odláka časť cestujúcich, ale keby dpb nič nerobil, tak by asi nakoniec skrachoval a nemali by sme už žiadnu MHD.
luky133
Ja chodievam skoro. Keď som jazdieval autobusom tak niečo po siedmej som chodil ak autom tak to by som jazdieval okolo 7:30. ?