Reply on: Marek1978 #170804:
To všetky električky natrepú do Jurajovho dvora či ako? Lebo ak z Krasňan odsunú len autobusy, čo sa tým ušetrí? A tomu tu navrhovanému spojeniu 1. a 2. kolóny - čo všetko tam majú zdvojené (ktoré pracovné pozície)? Opticky to vyzerá ako jeden areál.
(minimalne po motorovej casti)
MatejBA
Re #170804 Marek1978: este by mohli zrusit aj 4 DP potom rovno aj 1 a 2 a nasledne pre "efektivitu" sa dohodnut s viednou, nech vypravuju oni busy ? Nie zeby zrusili Trnavku a pripadne zalozili napr v Dubravke dalsiu (pre usetrenie km), ale zrusia tu vozovnu, vdaka ktorej sa setria jalove kilometre ? Cim dalej tym viac ma presviedcaju, aby som sa pripravil na dalsie skrty po 1.9. a zohnal si rychlo auto.