Reply on: Peon #159798:
Ktoré spoje chodia do Hurbanovej Vsi cez Novú Dedinku-Jednota?Ja som išiel 2x do Dedinky touto linkou a vždy stál iba na zastávke pri križovatke(od Bernolákova).Jedna linka kde sa donedávna cúvalo bola linka Senec žel.st-Veľký Biel-Nová Dedinka-Tomášov-Malinovo-Most pri Bratislave(tu sa otáčal pri obchodnom dome)-Dunajská Lužná Nové Košariská-Rovinka-Podunajské Biskupice Nemocnica-Cintorín Ružinov-ASMN
teraz tá linka v Moste hneď odbočí doľava na Lužnú.V Moste k obchodnému domu nezachádza (aspoň myslím nepozeral som si CP).Nedávno som išiel tou linkou z Malinova do Biskupíc a neotáčal sa.Zhruba pred rokom sa ešte otáčal.Teraz už nie.
Peon
1; Ako vidím na http://www.vlaky.net/upload/trate/trate/prilohy/000521-GVD-1998-1999.pdf , kedysi tam vlaky premávali aj cez víkendy.
Z ktorej autobusovej zastávky je to najbližšie do chatovej osady Lábske jazero (pri rovnomennej železničnej zastávke)?
2; Prečo na zast. "Lábske jazero" stojí iba menšia časť tadiaľ prechádzajúcich vlakov? Veď keď pre tie 2 - 3 spoje je na znamenie, nemohol by tam na požiadanie každý spoj zastaviť?
3; Prečo ani jeden vlakový spoj v súčasnosti neobsluhuje zastávku "Vysoká pri Morave,zast."? Na znamenie by nemohla byť? http://www.vlaky.net/servis/objekt.asp?id=824