Inak nikto zo šoférov ani cestujúcich vo vozidlách kde ráno púšťali prenos zo zápasu Slovensko vs. Nórsko nechytil infarkt? ? ja som ešte ráno stihol celú druhú tretinu a jak sa čas zastavil na 0.1sec. pre koncom 2.tretiny, tak som nechápal čo ten puk robí v našej bránke ? vtedy som stuhol jak tyčka na mraze...

m@rtin
Kde jsi přišla na to, že Mercedes garantuje kvalitu? Zeptej se třeba v Nitře, jak jsou s Mercedesy spokojení. Co já mám informace, tak Mercedesy například v Kolíně patří k podprůměrně spolehlivým vozům. V Londýně se kloubových Citar také chtějí zbavit a ne jen kvůli počátečním problémům, kdy tam shořelo 5 fungl nových Citar a jejich "nulová poruchovost" se dostala až na půdu parlamentu, kdy z toho vznikla pomalu mezinárodní potyčka mezi UK a D. Mercedes rozhodně nemá nulovou poruchovost. Kamarád pracuja ve špedici a na Actrosy tam nadávají kudy chodí - elektronika se kazí mnohem víc než u Scánií nebo Dafů.
Pokud porovnáváš konkurenci podle data vzniku, rád bych ti třeba připomenul značku BMW, která je mladší než Mercedes o 70 let, ale motory dnes nabízí mnohem lepší. Porovnatelnou konkurencí Sor samozřejmě je.