Reply on: Ike #145205:
hlavne ak sa budú revízori prezentovať ako obvykle, tak si budú cestujúci odnášať príjemné zážitky, prípadne ak aj zahraniční návštevníci budú svedkami toho ako asociála minie kontrola lístka a vyhodenie z vozidla zatiaľ čo sa revízori budú lepiť na zjavne solventnejších cestujúcich.
Z
Poďme porovnať teraz. Mám úctu k SORu ako k výrobcovi, ponúkol na trh prijateľnú alternatívu. Autobusy od SORu sú ako pre cestujúceho, tak aj pre vodiča pohodlné, z hľadiska vodiča ľahko ovládateľné a svižké, veľmi dobre sa s tým jazdí. ? Ale s Mercedesom je naozaj neporovnateľný. Je pravda, že v prípade MB sa platí aj za značku, ale táto značka garantuje kvalitu, vysokú životnosť a pri správnom zaobchádzaní takmer nulovú poruchovosť. Je to ako porovnať napríklad tenisky s GoreTexom a s inou membránou. Iná membrána je alternatíva prístupnejšia vrstvám, ktoré si nemôžu dovoliť priplatiť za GoreTex. Ale aj keď sú mnohokrát aj tie lacnejšie membrány fajn, pokiaľ potrebujem investovať do ozaj kvality a istoty, radšej siahnem po GoreTexe, ktorého kvalita je preverená časom. Vznik značky Mercedes sa (veľmi skrátene) datuje na desaťročia. SOR je značka relatívne mladá, je zaujímavou konkurenciou, ale zatiaľ nie porovnateľnou.
?