Igorko:
Můj názor na Superb v. Passat je ten, že za stejné peníze jako Passat dostanu daleko luxusnější a prostornější limuzínu. A označování vozidel podle časopisů má svůj řád. Pakliže vozidlo překročí ty ta ty rozměry dostává se o třídu výš.
O problémech otevření dveří za jízdy nevím. Každopádně Karosy 900 mají blokovaný rozjezd s otevřenými dveřmi. I já to považuji za slabinu Karosy, ale po technické stránce a ne už po stránce atraktivnosti pro cestující.
Andrej:
Já jsem psal, že Citybus do Bratislavy je blbost. A pokud by byl Solaris vyráběl v ČR bral bych ho i já, ikdyž se mi nelíbí. Po technické stránce je lepší než Citybus.
Položím ti poslední otázku: Ačkoliv je směrodatný, to co uvádí výrobce, tak se ptám. Jak je možný, že Karosa B941E má kapacitu 150 cestujících a Karosa B961 při nezměněném obsahu plochy pro stání má kapacitu o 17 cestujících víc? To je divné že?
Nic víc jsem tím nechtěl napsat. A pokud jsi byl nespokojený se Citybusem, tak je to pouze tvá věc a nic proti tomu nemám, jen jsem chtěl uvést na pravou míru, že KB Citybus má stejnou kapacitu jako všechny dnes vyráběné KB NPA +-5 cestujících.
Pokud jsem tě naštval, omlouvám se. Mě zase štve, když se V BA jezdí v autobusech připomínající vraky a pohrdá se nebo vysmívá tomu, že Karosa 900 je špatná. Toť vše.
K Martykovy. Chová se nejenom ke mě jako hulvát a jeho agresivní výpadky proti komukoliv, kdo má jiný názor jsou mi velice známé. Je to člověk, který nenávidí všechno, co je spajto s Karosou, protože to považuje za bandu úplatkářskou, která likviduje trolejbusový provoz. Jízda v automobilu za Karosou je pro něj utrpením. Já tento názor považuji za zcestný a naprosto smýšlený. Bohužel, člověk s jiným názorem je u něj magor a chce se mu z něj zvracet. Opravdu chválihodný výrok na 38. letého člověka. Je zajímavé, že mu nevadí Solarisy, které se nepřímo podílejí na likvidaci tramvajové dopravy v Košicích.
Můj názor na Superb v. Passat je ten, že za stejné peníze jako Passat dostanu daleko luxusnější a prostornější limuzínu. A označování vozidel podle časopisů má svůj řád. Pakliže vozidlo překročí ty ta ty rozměry dostává se o třídu výš.
O problémech otevření dveří za jízdy nevím. Každopádně Karosy 900 mají blokovaný rozjezd s otevřenými dveřmi. I já to považuji za slabinu Karosy, ale po technické stránce a ne už po stránce atraktivnosti pro cestující.
Andrej:
Já jsem psal, že Citybus do Bratislavy je blbost. A pokud by byl Solaris vyráběl v ČR bral bych ho i já, ikdyž se mi nelíbí. Po technické stránce je lepší než Citybus.
Položím ti poslední otázku: Ačkoliv je směrodatný, to co uvádí výrobce, tak se ptám. Jak je možný, že Karosa B941E má kapacitu 150 cestujících a Karosa B961 při nezměněném obsahu plochy pro stání má kapacitu o 17 cestujících víc? To je divné že?
Nic víc jsem tím nechtěl napsat. A pokud jsi byl nespokojený se Citybusem, tak je to pouze tvá věc a nic proti tomu nemám, jen jsem chtěl uvést na pravou míru, že KB Citybus má stejnou kapacitu jako všechny dnes vyráběné KB NPA +-5 cestujících.
Pokud jsem tě naštval, omlouvám se. Mě zase štve, když se V BA jezdí v autobusech připomínající vraky a pohrdá se nebo vysmívá tomu, že Karosa 900 je špatná. Toť vše.
K Martykovy. Chová se nejenom ke mě jako hulvát a jeho agresivní výpadky proti komukoliv, kdo má jiný názor jsou mi velice známé. Je to člověk, který nenávidí všechno, co je spajto s Karosou, protože to považuje za bandu úplatkářskou, která likviduje trolejbusový provoz. Jízda v automobilu za Karosou je pro něj utrpením. Já tento názor považuji za zcestný a naprosto smýšlený. Bohužel, člověk s jiným názorem je u něj magor a chce se mu z něj zvracet. Opravdu chválihodný výrok na 38. letého člověka. Je zajímavé, že mu nevadí Solarisy, které se nepřímo podílejí na likvidaci tramvajové dopravy v Košicích.
Ale popis sa Ty a my sa k Tebe prizname sami. Inak ak prides o 19:00, tak sa vonku mozme stretnut...
Ale planujem kupit Golf Variant TDI, ale az ten novy co ma prist v 2004.

Andrej (Anndy008)
Diky, konecne niekto vysvetlil (lepsie, ako ja) m@rtinovi, ako som myslel to porovnanie.
Len tak na okraj - neviem, ci to citaro nema aj nejaku fotobunku zvonku. Lebo som bol svedkom, ze ako je typicke v BA, tak autobus ledva zastal a ludia sa nahrnuli hned k dveram - tesne k busu - no a dvere (stredne) sa vysunuli, ze sa idu odsunut a zrazu sa zastavili a zavreli sa. Ludia potom (klasicky) od udivu odstupili a dvere sa potom normalne otvorili. A Neviem, ci tobola nahoda (ze vodic nieco "skusal"), alebo je tam taka fotobunka, ci iny snimac.