O tragédií v Kostiviarskej ti môžem rozprávať viac ako možno vieš. Výpravca, ktorý pustil vlak /pražský rýchlik/ na trať č.1 kde nikdy nestál odstavený vlak je môj bratranec ? viem podrobnosti ktoré tomu predchádzali..presmutný príbeh ?
). A čoho sa treba primárne zbaviť je SAD ZV, ktorá je prekážkou úplne vo všetkom. Je inak zaujímavé, keď takto infantilne napíšeš o vození sa do bordelu, či pajzla (tam sa ľudia môžu voziť aj napr. do okolitých panelákov, rodinných domov, školy a pod.), pritom ti však nevadí, akým bordelom sa vozíš v podaní SAD ZV (tým nemyslím len samotné vozidlá).
BB - Schuhu
Mesto BB by nemalo zabúdať na to, čo sa bude diať so SAD ZV, ak sa mesto rozhodne postaviť troleje do Sásovej. Ak zmluva do r. 2018, tak jasne postavená. Je mi totiž jasné, že ak sa aj nájdu financie na rozšírenie TD niekedy v r. 2012, automaticky sa začne vyhrážať SAD ZV s tým, že on sa z liniek nestiahne a mesto bude mať zviazané ruky, pretože zmluva na to "nemyslela". Tak bolo by fajn, aby na to teraz myslelo Mesto, ale to chcem asi veľa.