Kami, Tebece: Ten plyňák má troje dverí (normál mestská 732-ka) - a záclonky. Vyzerá to super 
Vladimír: no, ktorí ako. Si spomínam, že keď som sa po dlhšom čase vrátil do BA (5 rokov som býval v Budapešti), tak sa mi fšetci spolužiaci smiali, ako srandovne mäkčím. Ale za tú dobu som zasa začal hovoriť tvdro.
Ad dĺžne v PO: spomínam si na zastávku "Myto", kde dĺžeň odtrhnutý nebol - lebo tam ani nikdy nebol nalepený

Vladimír: no, ktorí ako. Si spomínam, že keď som sa po dlhšom čase vrátil do BA (5 rokov som býval v Budapešti), tak sa mi fšetci spolužiaci smiali, ako srandovne mäkčím. Ale za tú dobu som zasa začal hovoriť tvdro.
Ad dĺžne v PO: spomínam si na zastávku "Myto", kde dĺžeň odtrhnutý nebol - lebo tam ani nikdy nebol nalepený
Vladimír
1 lístok
2 lístky
5 lístky
10 lístky
Osobne zastávam názor, že doma, či na ulici, nech si každý rozpráva po svojom, ale písomný prejav, či dokonca verejné účinkovanie v médiách by malo zakrývať pôvod dotyčného. Ale toho sa asi nedožijeme. A tak sa západniar bude vždy baviť na tom, keď príde v PO do novinového stánku a na otázku, či majú hygienické vreckovky dostane odpoveď "Mame." Na doplňujúcu otázku, čo stoja zasa odpoveď "Tri korun." (to sú reálne výroky - môj prvý kontakt s domovom po návrate zo stredného Slovenska). A podobne sa aj my východniari budeme zabávať, keď nám TV reportér bude hovoriť o "Strane demokratickej lavice". Večná otázka - lavica môže byť drevená, školská, rohová, ale aj aj demokratická (?)
No... Ale to len tak na spestrenie. Asi to nikoho veľmi nebude zaujímať.