Reakcia na: LUK #9792:
Alebo z Usti nad Labem, pokial sa ich este nezbavilo celkom. Tam maju asi 5 ci 6 kusov, ktore maju nabehane minimum km, pretoze v Usti je vsetkych 10 liniek klbovych. (Mimochodom, kazda z nich jazdi celodenne v 15 min. int. bez rozdielu spicka/sedlo. Usti n.L. ma asi 100-105 tisic obyvatelov.)
Nepoznas?
Petik
Novy vlastnik by nemusel robit charitu. Staci ze by jasne zadefinoval podmienky, za akych hodla MHD prevadzkovat. Pretoze predajom autobusov by mozno zarobil viacej ako prevadzkovanim sucasnej MHD.
A potom, sam upozornujes na mnohe dlhodobe nedostatky MHD, ktore sa daju riesit bez nejakych financnych narokov. Ja by som ako vlastnik diletantstvo netrpel.
Uznavam ale, ze od tohoto vlastnika sa asi vyraznych zmien nedockame.