Majkl: chces cislo na moju SK-tetu? Ona rada poskytuje informacie o spysowniej reczy
A veľa o tom ľúbi kriakať a krákať. Napriklad nejakou vysoko sofististikovanou metodou prisla na skutocnost, ze v Bratislave nikdy ziadne narecie ňebolo a treba podľa KSSJ a PSS vravieť, ľebo ujo Štúr Ľudevít si to tak prial a navyse to aj v akomsi platku jazykovedeckom dokazala publikovat... Bernolak by sa aj v rove obratil
A veľa o tom ľúbi kriakať a krákať. Napriklad nejakou vysoko sofististikovanou metodou prisla na skutocnost, ze v Bratislave nikdy ziadne narecie ňebolo a treba podľa KSSJ a PSS vravieť, ľebo ujo Štúr Ľudevít si to tak prial a navyse to aj v akomsi platku jazykovedeckom dokazala publikovat... Bernolak by sa aj v rove obratil
Papyr
Majkl: A co by som nepisal Cigan s velkym. Sak slovo Cigan je slovenskym prekladom slova Rom (ktore ako politically correct neuznavam). A aj Rom sa pise s velkym.