Reply on: Papyr #9257:
nemyslím si, že by mali prešovskí Rómovia nejakú výrazne inú mentalitu, ako tí bystrickí... ? Jedna otázka na znalcov slovenského a českého jazyka: je toto nespisovný výraz (čechizmus): "v naprostej väčšine"?
Len ma mrzi to, ze v nasom meste idu veci od 10tich k 5tim. :-C
Papyr
Majkl: A co by som nepisal Cigan s velkym. Sak slovo Cigan je slovenskym prekladom slova Rom (ktore ako politically correct neuznavam). A aj Rom sa pise s velkym.