Majkl: chces cislo na moju SK-tetu? Ona rada poskytuje informacie o spysowniej reczy
A veľa o tom ľúbi kriakať a krákať. Napriklad nejakou vysoko sofististikovanou metodou prisla na skutocnost, ze v Bratislave nikdy ziadne narecie ňebolo a treba podľa KSSJ a PSS vravieť, ľebo ujo Štúr Ľudevít si to tak prial a navyse to aj v akomsi platku jazykovedeckom dokazala publikovat... Bernolak by sa aj v rove obratil
A veľa o tom ľúbi kriakať a krákať. Napriklad nejakou vysoko sofististikovanou metodou prisla na skutocnost, ze v Bratislave nikdy ziadne narecie ňebolo a treba podľa KSSJ a PSS vravieť, ľebo ujo Štúr Ľudevít si to tak prial a navyse to aj v akomsi platku jazykovedeckom dokazala publikovat... Bernolak by sa aj v rove obratil

mimi
Po 1: V nasom meste je je taka tradicia, ze ked sa nieco nepouziva a je to trochu cenne, ihned to zuzitkuju opaleni obcania.
Po 2: Keby prestala sad pouzivat trolej. siet zanikla by jej tym aj licencia na nu a po jej pripadnom pokuse o obnoveni, by bola potrebna revizia trolej siete. Vsetko stoji nemale peniaze, aj udrziavanie nejazdych trolejbusov, teda ich zakonzervovanie.
Ja som toho nazoru, ze keby sa uz v nasom meste raz prestalo s trolejmi, uz by sa nazad nevratili.