To by ma zaujimalo tiez.
Sky Europe vsak od letnej sezony rusi aj spoje do Tatier, takze nemyslim ze by zavadzali linku do Bystrice.
Ono otazka je - odkial by sa sem malo lietat.
Z Blavy? - to je nezmysel, to je rychlejsie autom.
Z Prahy - to by nebola frekvencia. Nocny vlak ma 1 vagon a byva poloprazdny. Vyuzite by to bolo jedine v pondelok rano (resp. v nedelu vecer) a naspat v piatok vecer, a to by bystrici asi moc nepomohlo. Jedine ze by tieto 2 lety z Kosic mali v BB medzipristatie. Tejto variante by som fandil, este keby lietali z Kbelov miesto Ruzyni.
Ine mesta, to sa mi nezda realne, jedine nejaky charter.
Za prvej republiky lietala vnutrostatna linka na tejto trase:
Praha-Brno-Bratislava-Sliac-Kocice-Uzhorod
To by bolo pekne, bohuzial dnes uz na uzemi 3 statov a asi by to tie medzipristatia trochu predrazovali.
Sky Europe vsak od letnej sezony rusi aj spoje do Tatier, takze nemyslim ze by zavadzali linku do Bystrice.
Ono otazka je - odkial by sa sem malo lietat.
Z Blavy? - to je nezmysel, to je rychlejsie autom.
Z Prahy - to by nebola frekvencia. Nocny vlak ma 1 vagon a byva poloprazdny. Vyuzite by to bolo jedine v pondelok rano (resp. v nedelu vecer) a naspat v piatok vecer, a to by bystrici asi moc nepomohlo. Jedine ze by tieto 2 lety z Kosic mali v BB medzipristatie. Tejto variante by som fandil, este keby lietali z Kbelov miesto Ruzyni.
Ine mesta, to sa mi nezda realne, jedine nejaky charter.
Za prvej republiky lietala vnutrostatna linka na tejto trase:
Praha-Brno-Bratislava-Sliac-Kocice-Uzhorod
To by bolo pekne, bohuzial dnes uz na uzemi 3 statov a asi by to tie medzipristatia trochu predrazovali.
Vladimír
Čo sa týka Ostravy, nebol som tam, krásu mesta posúdiť nemôžem. No na tamojšiu MHD som nielenže krivé slovo nepočul, naopak, viackrát mi bolo prizvukované, že sa pravdepodobne skutočne jedná o najlepšiu MHD v ČR.
Majkl: KEDY bude na svete reportáž z Prešova???