Týmto svojím vyhlásením náš 'najlepší a pre blaho občana všetko robiaci' primátor priznal toľko vlastných chýb, že ani netuší... Keby mal mestský DP, tak nemá takýto problém...
. Ja tiez cakam kedy sa to zmeni ale aspon nakupovat mozme ist zo vsekych sidlisk bez prestupu huraaaaaaaa !! ?
Arnie
Fončorda, TESCO, Štadlerovo, Námestie Slobody, Partizánska cesta, Sásová, Fončorda. Prečo sú linky rozsekané a rozkúskované a žiadna nie je takáto kostrová? Páni z BBDS, máte v hlavách mozog? Možno áno ale iba jeden rozdelený medzi všetkých. ?