Reakcia na: PDM.8.99 #54171:
Čo je na tomto príspevku zlé? Že píšem pravdu o tom, že by sa po príchode nových ŽKV mali uvoľniť nejaké 754 a že sa Móricove "fejky" (proklamuje použitie kvalitných dielov a nasádza tam bars čo z Rumunska a Číny) kazia a že žerú naftu, keď o kazivosti sa vie už aj verejne a o požieraní nafty, že na voľnobeh zožerie viac ako 757 so 6 vozňami je čo zlé? Že je to pravda? Že to rušňovodiči samotní hovoria? Alebo je zlé moje želanie, ktoré je v prvom rade pre dobro cestujúcich aby netrpeli výpadkami nových DMJ a tiež meno dopravcu? Či mám si želať aby sa nové DMJ kazili? Mórica a jeho šmejdy neznášam, no želať si môžem skôr pád ŽOSky než niečo, čo by si odniesli cestujúci a dopravca.

SAD Lučenec pre istotu 3 dni pred skončením platnosti nových CP nemá tak ako aj predošlé roky nahraté CP, proste v duchu tradície fungovania nejakej lazovnej SADky pred krachom. V SAD LC však zkrachoval zdravý rozum ...
hawkeye
Keďže CP platia len do konca roka, môže fakt nastať to, že od 1.1. nevyjde na cestu ani jediný autobus, bo SADky si povedia: "keď sú na BBSK takí múdri, nech si to teraz vyžerú" a budú čakať, až sa k ním Lunter doplazí a bude ich na kolenách prosiť, aby zase začali jazdiť, bo podľa mňa je úplne jasné, že iného dopravcu mu do jedného mesiaca nevyčaruje ani Copperfield.
Romčo, ak by taký nevysvetliteľný zázrak náhodou aj nastal, len pripomeniem, aký chaos bol, keď MHD BB prebrala SAD ZV a čo všetko tam na začiatku jazdilo (prenajatí súkromníci a myslím, že sa zjavila aj nejaká karosa lc) a tam bolo treba nahradiť LEN niekoľko desiatok vozov pre MHD jedného mesta. Prímesto celého kraja je trochu väčší záhul. Odhadujem cca 550 vozidiel.