Reakcia na: BB-Schuhu #53717:
Samozrejme, že takéto osobné vlaky by nemuseli byť zahrnuté v objednávke (hoci nevidím dôvod, prečo by nemohli byť), mohla by ich Zločinecká prevádzkovať aj na vlastné obchodné riziko. Ale tak sa to nikdy nerobilo.
. Ale to je zas na inú debatu. Ide o to že tie vlaky by dosť regiónu pomohli. A pritom jazdia, ale vozia len vzduch.
810zssk
Vychadza mi to teda zmena Sv 7390 na Os o 3:05 zo Zvolena (k Polane pr. 2:55), prichod do Banskej Bystrice cca 3:35 (pohodovo stiha ist na 830 o 4:31) a zmena Sv 7391 na Os o 1:15, prichod do Zvolena cca 1:45 (k Polane od. 1:55).