Reakcia na: BB-Schuhu #52600:
Žeby mal zamrznuté transparenty a strojček mu išiel? Takto sa to stalo párkrát na L28 že v buse strojček fungoval normálne no na Fončorde na transparentoch stále vysvietená L28 > Pod Bánošom ? EMtesty sú koťuhy ?
fragma
Jasné, prichádza aj R z Ostravy 20:26 a L33 20:28, z Fončordy však priamočiarejšia L1 prichádza na stanicu aj 20:26.