Reakcia na: BB-Schuhu #45862:
Tak keď si to už tu spomenul, tak s Tvojím dovolením dám sem aj link na príspevok kde vidno tie zastávkové zálivy budúcich zastáviek MHD v PP, http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=85998704&postcount=265 ?
Papyr